Szukaj w serwisie

HR Cafe - Wystąpienia biznesowe - działaj skutecznie i z satysfakcją


Opis

HR cafe: Spotkanie z Maciejem Orłosiem

Zapraszamy na wyjątkową edycję „HR Cafe - Cyklu biznesowo-towarzyskich spotkań z ekspertem”, której gościem będzie Pan Maciej Orłoś -  znany prezenter telewizyjny i ekspert w dziedzinie Autoprezentacji i wystąpień publicznych.  

Spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2015r. w Sopocie, podczas pierwszego dnia eventu pt. „Bądź na fali z Progress Project”, w ramach którego Pan Maciej będzie prowadził 2-dniowy warsztat „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Tematem środowego spotkania będą „Wystąpienia biznesowe - działaj skutecznie i z satysfakcją".

Na spotkaniu, dodatkowo poza dyskusją Pan Maciej opowie o swojej najnowszej książce pt. "Jak występować i zabłysnąć", która jest wynikiem jego wieloletniego doświadczenia.

Każdy uczestnik otrzyma własny egzemplarz książki z autografem autora oraz pamiątkowe zdjęcie po spotkaniu. Spis treści do pobrania w PDF.

 

Zapisz się!

Jak występować i zabłysnąć?

Jak przygotowywać się do wystąpienia przed publicznością lub przed kamerami? Jakie są sposoby radzenia sobie z tremą? Jak uniknąć wpadek i jak wybrnąć z sytuacji, gdy już się przydarzą? Jak postępować w kontaktach z dziennikarzami? – na te i inne pytania odpowiada Maciej Orłoś, jeden z najbardziej popularnych prezenterów telewizyjnych w Polsce.
Występowanie przed publicznością można porównać do prowadzenia samochodu: w obu przypadkach możliwe jest dojście do wprawy, ale początki są trudne – pisze Maciej Orłoś we wstępie swojej książki. Autor zaczyna od podstaw skutecznego wystąpienia, takich jak pierwsze wrażenie, nawiązanie kontaktu z publicznością oraz warstwa niewerbalna, aby następnie przejść do bardziej szczegółowych zagadnień, takich jak występy na żywo przed kamerą czy udzielanie wywiadów. Wszystkie wskazówki zostały poparte licznymi przykładami. 

Książka jest doskonałym merytorycznie poradnikiem dla osób, które na co dzień muszą mierzyć się z szeroko rozumianymi publicznymi występami. Znajdziemy w niej również pełne humoru anegdoty zza kulis świata telewizji i biznesu.

 

Maciej Orłoś – laureat trzech Wiktorów, Super Wiktora oraz Telekamery. Znany przede wszystkim jako prowadzący magazyn „Teleexpress”, z którym związany jest od 1991 roku, jest również trenerem wystąpień publicznych, autoprezentacji i kontaktów z mediami.
 

Damian Puchniarz - trener i konsultant Progress Project. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na wszystkich szczeblach struktury sprzedażowej w polskich firmach korporacyjnych. Specjalizuje się w szkoleniach związanych z wsparciem działów sprzedaży: negocjacjach, prezentacji i efektywnej komunikacji. 


 

Czas trwania spotkania: ok. 3 h

  Harmonogram   Dzień 1  
  Rejestracja uczestników   16:15 - 16:30  
 

Dyskusja - sesja zamknięta
prowadzący: Damian Puchniarz
gość: Maciej Orłoś

  16:30 - 18:00  
  Spotkanie z autorem - sesja otwarta   18:00 - 19:00  

Do góry

Koszt inwestycji

W celu poznania szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Do góry
 
Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube
 
Poleć tą stronę w Google